Filtriraj

Dobavljivost

Dobavljivost

Izbire

Izbire

Blagovna znamka

Blagovna znamka

Cena

Cena

  • 3,00 € - 37,00 €

Pršilke z dvojnim delovanjem

Pršilke z dvojnim delovanjem so napredne ročne razpršilke z 360-stopinjsko rotacijsko glavo, ki razpršijo tekočino ne glede na naklonjenost steklenice – navpično, horizontalno, obrnjeno navzdol ali pod kotom. To jih naredi nepogrešljive pri delu v ozkih kotih, pod pragovi, v motornem prostoru in pri razpršitvi lubrikantov za clay obdelavo na horizontalne površine strehe.

Pršilke z dvojnim delovanjem znamke Kwazar Mercury Super Pro+ so izjemno priljubljena v profesionalnem detajlingu po vsem svetu. Serija s kapaciteto 0,5 L in 1 L je na voljo v različnih barvah za barvno kodiranje tekočin po vsebini – z enim pogledom veste, katera steklenica vsebuje APC, katera lubrikant in katera hitri detajler. Kemijsko odporna konstrukcija je varna za alkalne, kisle in agresivne detajling kemikalije.

Vzvod razpršilke z nastavljivo šobo omogoča enakomeren tok tanke megle ali krepko curek za bolj usmerjeno aplikacijo. Stalen pritisk med razpršitvijo zagotavlja enakomerno pokritost površine brez neenakomernih kapljic. Ergonomski ročaj zmanjšuje utrujenost pri dolgotrajni rabi.

Steklenica je primerna za koncentrate razredčene na delovni pripravi ali za pripravljene tekočine za neposredno uporabo. Lestvica za merjenje na strani steklenice olajša natančno razredčevanje.

Pršilke z dvojnim delovanjem so ena tistih drobnih naložb, ki bistveno izboljšajo ergonomijo in hitrost vsakdanjega detajling dela.

Aktivni filtri

      Kwazar Mercury Super Pro+ 1L
          7,98 €9,97 €Redna cena−20%izklopCena
          Kwazar Mercury Super Pro+ 1L
              Ročna razpršilka z dvojnim delovanjem
              7,98 €9,97 €Redna cena−20%izklopCena
              Kwazar Mercury Super Pro+ 1L
                  Ročna razpršilka z dvojnim delovanjem
                  7,98 €9,97 €Redna cena−20%izklopCena