Rupes® D-A Fine Finishing Pad 100mm
      Rupes® D-A Fine Finishing Pad 100mm
      Rupes® D-A Fine Finishing Pad 100mm

      Rupes® D-A Fine Finishing Pad 100mm

      Mnenje (0)
      9,97 €
      Z DDV
      9.DA100M

      Fina polirna gobica

      Količina:

      Nova Rupesova polirna gobica v osnovi konstruirana za uporabo v kombinaciji z ekscentričnimi polirnimi stroji. Je rezultat dolgotrajnega testiranja in raziskav. Prinaša večjo trdnost, boljšo obstojnost in boljšo izkušnjo za uporabnika. Unikatna struktura gobice omogoča odstranjevanje manjših poškodb in izjemen sijaj na vseh vrstah lakov v kombinaciji z novimi Rupes D-A polirnimi pastami. Patentirana oblika gobice zagotavlja boljši prenos energije, specialno zaobljeni robovi pa večjo varnost pri samem delu. 
      Rupes D-A Fine Finishing pad je Fina polirna gobica primerna za uporabo z grobimi polirnimi pastami. Zagotavlja izjemen finiš na obdelani površini. 

      Gobica združuje najboljše lastnosti predhodnikov-rumene Rupes gobice z še izboljšano trdnostjo od svoje predhodnice.  

      Priporočilo: 
      Med uporabo redno čistite gobico z komprimiranim zrakom ali sesalnikom. Pri tem si lahko pomagamo z orodjem za čiščenje gobic. Med samim delom ne pretiravamo z količino paste. Po uporabi očistimo z toplo vodo in blagim čistilom in posušimo na zraku. 

      Rupes

      Informacije o varnosti izdelka

      Rupes SpA 
      Via Marconi 3/A
      loc. Vermezzo,
      20071 Vermezzo con Zelo (MI)
      Italy 
      rupes@rupes.it

      9.DA100M

      Določene reference

      Nov

      Trenutno ni mnenj za ta izdelek

      Napiši svoje mnenje
      Rupes® D-A Fine Finishing Pad 100mm

      Stranke ki so kupile ta izdelek so kupile tudi: