Gyeon Q²M Leather Cleaner Natural 1L
      Gyeon Q²M Leather Cleaner Natural 1L

      Gyeon Q²M Leather Cleaner Natural 1L

      Mnenje (0)
      22,97 €
      Z DDV
      Q2MLCN1000

      Blago čistilo za usnjene površine

      Količina:

      Gyeon Q²M Leather Cleaner Natural je nežno ampak učinkovito čistilo za usnjene površine. Zasnovano posebej za čiščenje površin zaščitenih z Gyeon Q² Leather Shield ter za pripravo površine pred nanosom omenjene zaščite. S površine odstranjuje lažje umazanije, oljne madeže, maščobe in lažji  prenos barve. V nasprotju z nekaterimi čistili na trgu, Q²M Leather Cleaner Natural ne vsebuje mehčalcev ali vlažilnih aditivov in za seboj pušča čisto površino, pripravljeno na nanos zaščitnega premaza. Primeren je tudi za redno čiščenje površin.

      Navodila za uporabo:
      Površino pred čiščenjem posesajte, da odstranite vse večje delce umazanije. Čistilo lahko uporabljate v kombinaciji z vodo, tako povečate penjenje čistila in obseg čiščenja. Priporočamo uporabo čistila v kombinaciji z Gyeon Q²M Leather Brush. Čistite sekcijsko, nikoli čistila ne nanašajte na celo površino naenkrat. Ostanek čistila obrišite z čisto mikro krpo ter z ravnimi gibi/brisanjem. Za maksimalen učinek priporočamo uporabo treh mikro krp; prvo za 'grobo' brisanje, drugo (priporočamo, da je krpa vlažna) za odstranjevanje pene in ostankov čistila ter tretjo (suho) za sušenje površine. Po končanem čiščenju priporočamo še zaščito z Gyeon Q² Leather Shield ali Q² Leather Coat.

      Varnostni napotki:
      Pozor: H315 – Povzroča draženje kože. H319 – Povzroča hudo draženje oči. H412 – Škodljivo za vodne organizme, z dolgotrajnimi učinki. P101 – Če je potreben zdravniški nasvet, mora biti na voljo posoda ali etiketa proizvoda. P102 – Hraniti zunaj dosega otrok. P302 + P352 – PRI STIKU S KOŽO: umiti z veliko mila in vode. P305 + P351 + P338 – PRI STIKU Z OČMI: previdno izpirajte z vodo nekaj minut. Odstranite kontaktne leče, če jih imate in če to lahko storite brez težav. Nadaljujte z izpiranjem. P501 – Odstraniti vsebino/posodo v skladu z lokalnimi predpisi. EUH 208 – Vsebuje oranžno olje. Lahko povzroči alergijski odziv. VIN: ES/648/2004: 5% - < 15% neionske površinsko aktivne snovi, < 5% EDTA in njene soli, dišave (Benzyl benzoate, Linalool).

      Gyeon

      Informacije o varnosti izdelka

      Gyeon Innovative Chemicals PTE LTD
      Bukit Batik Crescent 1
      Singapur, 658064

      Odgovorna oseba:
      IMS-ADIT,d.o.o.
      Špruha 29
      1236 Trzin
      Trgovina@ims-adit.si

      Q2MLCN1000

      Določene reference

      Nov

      Trenutno ni mnenj za ta izdelek

      Napiši svoje mnenje
      Gyeon Q²M Leather Cleaner Natural 1L

      Stranke ki so kupile ta izdelek so kupile tudi: